Služby

Pneuservis osobních aut, dodávek a motocyklů

Součástí služby je:

  • Demontáž, montáž a vyvážení kol. Všechny činnosti provádí odborně způsobilý pracovník dle standardních pracovních postupů na moderním strojním zařízením.
  • Huštění pneumatik. Aby pneumatiky na vozidle správně fungovaly a dlouho vydržely je nutné dodržovat správné huštění na předepsaný tlak.
  • Ekologická likvidace ojetých pneumatik prováděná v souladu se zákonem.
Motoservis
Opravy pneumatik a duší

Opravy provádí servisní mechanik a používá k nim kvalitní značkový materiál. Odborně provedená oprava Vám zvýší jistotu a bezpečnost při jízdě. V porovnání s náklady na nové pneumatiky ušetříte peníze, aniž by se snížila životnost opravené pneumatiky.

Sezónní uskladnění pneumatik

Stále více oblíbená služba mezi zákazníky. Už se nemusíte trápit, že Vám budou letní/zimní pneumatiky zabírat příliš mnoho místa v garáži či ve sklepě. Pneumatiky (kola) si můžete nechat uskladněné u nás v pneuservise. Stačí jen před letní/zimní sezónou přijet a pneumatiky Vám přezujeme.

Ke skladování dochází v podmínkách speciálně určených a přizpůsobených pro skladování pneumatik. Pneumatiky před uložením do skladu řádně ošetříme, aby jsme napomohli k udržení požadované životnosti.

Při nevyzvednutí uskladněných pneumatik a disků do 2 let od uložení do depozitu proběhne jejich likvidace.